Obchod s karlovarským porcelánem

Vážení zákazníci,

v našich obchodech si kromě kvalitního českého porcelánu můžete zakoupit také české sklo. Jedná se o skleničky a skleněné doplňky společností Crystalex, Crystalite Bohemia a Caesar Crystal Bohemiae. V samostaných záložkách naleznete fotografie některých výrobků těchto společností, které můžete zakoupit v našich obchodech. Další výrobky si prohlédnete při návštěvě jedné z našich prodejen. V pražských prodejnách si skleničky můžete zakoupit jednotlivě, kromě barevné sady skleniček Victoria, v novorolské prodejně skleničky nabízíme v maloobchoním balení tedy po 4 resp. 6 kusech, nebo v dárkových baleních.

Jako obchodní partner Novoborské sklárny Crystalex a.s. si vám dolujeme představit katalog hladkého nápojového skla viz odkaz níže. Z této nabídky máme velkou část skladem na obou našich prodejnách. Jako jedni z mála v ČR vám nabízíme novoborské nápojové sklo po jednotlivých kusech za velmi příznivé ceny. Odběratelům z řad gastro provozů nabízíme při kartonovém odběru výrazné slevy.

http://www.crystalex.cz/cz/katalog/kalisky-a-odlivky/


Na níže uvedené adrese najdete kontakty na obchodní partnery společnosti Crystalex: http://www.crystalex.cz/cz/info/71.html